Téma měsíce

Dlouho očekávaná Equilibria je tady!

V těchto dnech se na pulty lékáren Dr.Max poprvé dostává solární řada Equilibria. Myslím si, že tato novinka velmi potěší například maminky na mateřské dovolené. Jde o cenově dostupnou a zároveň velmi kvalitní kosmetiku.

K moři jsme se letos ještě nestihli vypravit. Těch pár letošních slunečních dní jsme strávili na chalupě a na kole. Jarní sluníčko bylo docela agresivní, ale Equilibria vykonala svou práci na jedničku. Děti jsem namazala mlíčkem s faktorem SPF 30, na obličej jsem aplikovala pro jistotu padesátku. Viktorka má kůži světlejší a citlivější, ale ani po celodenním lítaní na koloběžce neměla tvářičky červené.

equi_2

Co tato sympatická novinka obsahuje?

Všechny produkty řady disponují organickým i minerálním filtrem.
Slyšeli jste někdy o tzv. zlaté řase? Jde o mořskou řasu, která poskytuje ochranu buněk před poškozením. Omezuje zánětlivé reakce kůže a zpomaluje stárnutí pokožky. I tu najdete v celé řadě Equilibria.

Regeneraci a hydrataci podpoří obsažený panthenol, vitamín E, bambucké máslo i glycerin.
Equilibria baby je extrémně voděodolná (testováno). Dětičky ale u moře namažte klidně po dvou hodinách. Písek, voda a ručník udělají svoje..
Řada neobsahuje parfémy, alergény a parabény. Proto je vhodná i pro citlivou pokožku těch nejmenších dětí. Složení produktů kromě filtrů bylo testováno na snášenlivost už od narození. Nezapomínejme ale, že děti do tří let bychom neměli vystavovat přímému slunci vůbec.

Na závěr pár tipů před dovolenou:

-jedna tuba opalováku pro rodinu opravdu nestačí, pro dosažení stupně SPF potřebuje dospělý člověk cca 36 g přípravku (6 čajových lžiček)
-krém aplikujte nejméně 30 minut před sluněním
-nezapomeňte dětem zabalit klobouček a brýle
-dodržujte pitný režim

Hezké slunečné léto přeje Daniela.

Více o opalování s dětmi.