Dětský den s lékárnami Dr.Max

shutterstock_173301653

Nechce se Vám shánět letos dárky opět v hračkářství? Zkuste lékárnu. Mám pro vás malou inspiraci pro letošní den dětí!

Co se dá pořídit v lékárně?

Pro miminka: v lékárně seženete např. krásné ortodontické dudlíky ze silikonu od Aventu, pítka a lahvičky Avent taky určitě udělají špuntíkům radost. Weleda měsíčkový kojenecký set v elegantní plechové dóze potěší zejména maminky dětí – v balíčku najdou měsíčkový kojenecký olej, koupel, kojenecký krém a jako dárek bavlněnou plenu s potiskem.

Pro děti 2-3 roky: mrňata milují náplasti – zkuste holčičky překvapit balíčkem náplastí Infectiguard Hello Kitty KIDS, nebo Hansaplast Junior Princess . Pro kluky máme Hansaplast s motivem Cars. Anebo překvapte zubním kartáčkem Curaprox CK 4260 SuperSoft. Jedná se o dětský kartáček s ultra jemnými štětinami a pogumovanou ručkou (samostojící).

Pro děti 3-6 let: Marťánci s marťabroukem (hemžící se brouk se chová jako živý!) – jsou komplexem vitaminů a minerálů pro děti ve formě cucavých tablet – malých Marťánků.

Pro školáky 6-12 let: Rakytníček multivitamínové pastilky s rakytníkem – obsahují kulaté pexeso Čtyřlístek jako dárek uvnitř balení. Ovocné pastilky s rakytníkem řešetlákovým s příchutí borůvky obsahují 12 vitamínů.

Udělejte něco pro zdravé zoubky vašich ratolestí. Ústní voda LISTERINE SMART RINSE je vyvinuta pro děti od 6 do 12 let ke každodennímu používání.

Větší děti: jistě ocení dárek s rodinkou Simpsonových na obalu – The Simpsons Omega 3 od Vitaru. Rybí olej je zpracovaný a ochucený tak, že rybí (pa)chuť je zcela potlačena a zůstává jen přidaná lahodná chuť ovoce. Děti si jej zamilují!

Užijte si dětský den!